Get Adobe Flash player

Виготовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ надгробків і пам’ятників з граніту

Граніт – міцний і парадний камінь, використовується для виготовлення пам’ятників. У цього каменю практично немає слабких сторін, і з часом надгробки, виготовлені з нього не втрачають своїх характеристик.

Граніт – це гірська порода, що складається з кількох мінералів, таких як кварц, слюда, шпат. Ця гірська порода одна з найпоширеніших на Землі. Забарвлення цього каменю – саме різне . Воно може варіюватися залежно від мінерального складу. Незважаючи на свою популярність, надгробки і пам’ятники з граніту – не дешеві. Обумовлено це тим, що на даний момент всі красиві граніти видобуваються в основному за кордоном і ціна сильно зростає за рахунок транспортування.

Головні країни-імпортери матеріалів для виготовлення надгробків: Південна Америка, Китай і ПАР. Надгробки з граніту добре піддаються шліфовці, і на відміну від пам’ятників з мармуру, який набагато м’якше, не кришаться. Ще один плюс виготовлення пам’ятників з граніту в порівнянні з надгробками з мармуру, це той факт, що гранітний пам’ятник практично не вимагає догляду. Пам’ятники з мармуру, наприклад, бояться жиру або масла – на надгробку можуть залишитися розводи та плями. З часом, під впливом сонця, на надгробку з мармуру можуть з’явитися тріщини. Зновуж-таки під сонячними променями напис, зроблений на мармуровому пам’ятнику або надгробку через кілька років тьмяніє. Усіх цих недоліків гранітний пам’ятник позбавлений. Такий надгробок необхідно лише іноді протирати вологою ганчіркою від бруду і пилу.

Найбільш поширена модель надгробного пам’ятника з карельського граніту – прямокутна. Строгі форми, благородний чорний колір і деякі інші характеристики забезпечують цьому надгробку постійний попит. Наша компанія гарантує суворий контроль якості в процесі виготовлення пам’ятників. Ціна моделі визначається вартістю комплекту, в який входять стела, квітник і підставка.

Цей варіант пам’ятника відрізняється компактними розмірами: параметри стели – 60х40х8 см, підставки – 50х20х15 см. Вага комплекту -170 кілограмів. Термін виконання замовлення становить два тижні.

Завдяки таким фізичним характеристикам, як хороша щільність, низьке водопоглинання, морозостійкість, висока теплопровідність, опір стиранню, граніт також широко використовують як будівельний і обробний матеріал. Багато фундаментальних споруд розміщених на гранітному фундаменті. Він також широко використовується при зведенні мостів, виготовленні цокольних поверхів висотних будівель. Щебінь з граніту використовується при будівництві автодоріг, гранітною бруківкою вимощені багато вулиць.

Залишив свій слід граніт і при виготовленні споруд, які сьогодні представляють історичну цінність. Візьмемо наприклад Санкт-Петербург. Такі архітектурні пам’ятники, як Олександрівська колона на Двірцевій площі і колони Ісаакіївського собору виготовлені з граніту. Не можна не згадати постамент знаменитого пам’ятника Петру I, Мідний Вершник. Цей гранітний пам’ятник у народі прозвали грім – каменем через влучення в нього розкату блискавки і розколу навпіл.

Man and van services

Портал UA

Агенство Нерухомості АлексДім

Каталог каменю